Формула функціонального образу: для Нового року та повсякденного життя

Готуючись до зустрічі Нового року та Різдва ми хочемо, щоб наше вбрання дарувало впевненість у собі та радість.

Але враховуючи сьогодення, пропонуємо вам обирати функціональній одяг, щоб була можливість інтегрувати його в гардероб і носити після сімейних зібрань чи вечірок.

Випускниці Академії стилю та дизайну Андре Тан Юлія Головко та Катерина Васильєва зібрали для читачок W-Fair гарні образи, які допоможуть підготуватися до свята.

«Яскравий новорічний образ, який зробить вас зіркою вечора. Пайєтки в тренді! Насичені кольори і гра фактур підкреслить вашу індивідуальність і характер. Кожну позицію з образу можна вписати у ваші повсякденні та інші святкові образи на будь-який випадок. Речі не залежаться у шафі після новорічних вечірок», – коментує свою роботу стиліст-іміджмейкер Юлія Головко.

«Цей універсальний образ підійде як для святкування у родинному колі, так і для гучної компанії. Трендові блискучі брюки чудово поєднуються з об’ємним светром з кашеміру та молочними балетками. А акцентні аксесуари додадуть до затишного образу більше жіночності», – говорить стиліст-іміджмейкер Катерина Васильєва.

«Кожна річ представлена в зібраних дівчатами образах може використовуватись окремо, як для святкових та повсякденних виходів. Яскравими акцентними речами можна прикрасити будь-який ансамбль», – коментує викладач академії Кристина Алексійчук.

Нагадаємо, раніше W-Fair публікував топ-5 стильних порад для святкового настрою на Новий рік 2023.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *