Ірина Третьяк: мій розпис перетворює одяг на справжній артоб’єкт

20 липня у ТРЦ River Mall відбулася презентація нової колекції українського бренду жіночого одягу SUCCESS, створеної в співпраці з відомою художницею Іриною Третьяк. Гостей зустрічала імпровізована виставка найпопулярніших картин мисткині. 

Художниця розкрила свій унікальний талант, розписуючи власноруч фарбами окрему частину колекції одягу SUCCESS. Це лімітована капсула з ручним розписом, до якої увійшли сукні, джинси та джинсові спідниці, жакети та сорочки.

І вона буде ексклюзивно представлена у магазині SUCCESS ТРЦ River Mall. Всі зібрані кошти від продажу цієї колекції одягу будуть передані на благодійність до ГО «ВПО України»

Ірина Третьяк: «Мій розпис перетворює одяг на справжній артоб’єкт» 

Окремо Ірина підготувала кастомізовані персоналізовані футболки з намальованими вручну картинами для Дмитра Гордона, Олега Скрипки, Влади Литовченко та Степана Казаніна. 

«Синергія моди і мистецтва надихає та створює унікальну енергетику. Мої полотна зараз актуальні, як ніколи! І їх використання надає нове дихання одягу та приваблює покупців. І головне — це благодійна місія нашої колаборації» — розповідає про співпрацю Ірина Третьяк. 

В межах колаборації була презентована і серія футболок з принтами найвідоміших картин мисткині: Гранат, Херсонський кавун, Fuck та інших. Футболки можна придбати як на сайті бренду, так і в шести магазинах мережі. 

«Побачивши глибоку історію, підтримку та сильний сенс у картинах Ірини, ми вирішили перенести її твори на футболки, де кожне полотно, перенесене на тканину, збереже свою унікальну силу й повідомлення. Таким чином, створюючи мобільні твори мистецтва, які можна буде носити з гордістю. Придбавши наші футболки, ви допомагаєте популяризувати українську культуру та цінності!» — додає засновниця бренду Success Марина Журба. 

Привітати художницю прийшли Степан Казанін та Наталія Казаніна, Влада Литовченко, Олексій та Наталія Мухіни, Ірина та В’ячеслав Дюденко, Світлана Третьякова (Лілу), Геннадій Кірія, Володимир Пузирко та інші гості зі світу мистецтва, культури та шоубізнесу. 

Про Ірину Третьяк 

Ірина Третьяк — видатна українська художниця, що прославилася своїми витонченими та неповторними полотнами. Авторська об’ємна техніка, яка стала візитною карткою художниці, підкреслює унікальність і особливість її робіт. 

Її картини представлені у 26 країнах світу та є в багатьох відомих колекціонерів, політиків, найдревнішої монаршої династії Габсбурґів, Офісі Президента. Художниця представляла Україну на міжнародному Каннському фестивалі в рамках Українських днів культури. 

Ірина стала першим українським художником, чиї картини були представлені у вигляді токенів NFT на популярному маркетплейсі Rarible. 

Художниця нагороджена головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним почесним нагрудним знаком «За сприяння війську України». 

 Про SUCCESS 

SUCCESS (від англ. success — успіх) — слоган бренду — «Одягаємо в успіх». 

Бренд на ринку вже понад 10 років. У магазині SUCCESS кожен елемент одягу — це втілення елегантності та сили. Від витончених суконь та костюмів до модних аксесуарів, де кожна річ має бездоганний дизайн, високу якість і увагу до деталей. Кожен елемент колекції SUCCESS прагне допомогти своїм клієнтам відчути себе впевнено та стильно у будь-якій ситуації. 

Успіх для SUCCESS — це не лише про стильний одяг, але й про підтримку та вдячність. Бренд активно взаємодіє зі спільнотою, виконуючи роль благодійника та сприяючи різноманітним благодійним ініціативам. Вони зрозуміли, що успіх полягає не лише в особистому досягненні, але й у допомозі іншим та внесенні позитивних змін у світ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *