Квіти – найпопулярніший принт весни 2023

Визначним елементом весни цього сезону є квіти. І зараз ми говоримо не про ніжні тюльпани, які розквітають навесні, а про квіти на нашому одязі.  Ви могли чути визначення, що мода циклічна. Що-що, а квіткові принти не просто циклічні – вони вічні і вже не перший сезон є справжнім символ весняного гардероба, пише Symbol. Квіти були […]

0

Визначним елементом весни цього сезону є квіти. І зараз ми говоримо не про ніжні тюльпани, які розквітають навесні, а про квіти на нашому одязі. 

Ви могли чути визначення, що мода циклічна. Що-що, а квіткові принти не просто циклічні – вони вічні і вже не перший сезон є справжнім символ весняного гардероба, пише Symbol.

Квіти були одними з найпопулярніших візерунків по всій Азії ще приблизно в XI-XIIl століттях. Завдяки Шовковому шляху, тканини, усипані квітами, дійшли до Європи, де набули своєї популярності серед вищих класів. Вже у XV та XVI століттях Італія була відома своїми розкішними оксамитовими тканинами з золотими та срібними квітковими візерунками, які були натхненні шовками з Османської імперії.

Пізніше, коли текстиль з квітами потрапив з Італії до Франції, фінансовий інспектор Жан-Батист Кольбер при дворі Людовика XIV висунув план просування нових французьких вишитих тканин, схожих на ті, якими торгували італійські купці. Таким чином, квіткові візерунки розсипались по всьому світу.

У XIX столітті прийшла промислова революція, яка сприяла поширенню квіткових принтів серед широких мас. Квіти стали важливим елементом повсякденного жіночого одягу і тримають цей статус досі. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *