Рукушки, шкірки ананасу та океанічне сміття: відома блогерка випустить власний еко-бренд

Відома українська блогерка Наталі Литвин вирішила стильно врятувати навколишнє середовище. Вже цього літа вона планує випустити власний еко-бренд одягу «Defi».

Про це вона повідомила на власній сторінці в Instagram.

Невід’ємну роль у запуску бренду відіграє співзасновник Софія Михальчишин. Вона знається у швейній справі та маркетингу. Здебільшого саме Софія відповідає за технічну частину: цех, тканини, бухгалтерів та інше.

“Разом зі своєю партнеркою, Софією Михальчишин,  вирішили пошити колекцію одягу, який буде створений з натуральних або перероблених матеріалів. До складу їхніх виробів будуть входити шкаралупи кокосу, ракушки, перероблений пластик та океанічне сміття, листя евкаліпту, шкірка ананасу та інші. Кожен із видів сміття буде використовуватися в різних частинах тканинного виробу. До прикладу, ґудзики виготовляють з ракушок та шкаралупи кокосу, а бірки створенні з переробленого паперу. Окрім цього, у них будуть заховані зернятка м’яти, які проростають, якщо посадити у землю”, — розповіла Литвин.

Як стверджує  Наталі у своєму мікроблозі, у такий спосіб вона хоче закликати людей задуматися над тим, що вони купують та навчитися свідомо споживати. Окрім цього, вона з своїм нареченим подають приклад своїм підписникам, сортуючи сміття та віддаючи його на переробку. У такий спосіб пара хоче зробити свій вклад у порятунок навколишнього середовища, а особливо океанічного світу. Слід зазначити, що Наталі брала участь у соціальному проекті щодо порятунку тварин, проте він ще не був представлений через карантин.  

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Знайомтесь, Défi🤎 @defi.collection ⠀ Руки тремтять писати цей пост😁 Це наш ЕКО бренд з великою місією. З французької перекладається, як «виклик». Це виклик кожному з нас думати над тим, що ми купуємо, вчитися усвідомлено споживати. Бренд створений з любов’ю до планети, бо на 100% з натуральних або перероблених матеріалів. ⠀ ♻️Ґудзики з шкаралупи кокоса,🥥 з ракушки,🐚 з переробленого пластику. ♻️Тканина з переробленого океанічного сміття та листя евкаліпту тощо🌿 ♻️Шкіра – з ананасу🍍 ♻️Бірка з океанічного сміття🌊 ♻️Паперові бірки з переробленого паперу🏷 ⠀ З вересня ми виношували цю ідею, 100 разів все змінювали, додумували, переробляли. Спочатку я хотіла бренд взуття та сумок. Потім все перекрутилось на користь одягу. Були ідеї перешивати вінтажний одяг, були ідеї чаклувати над денімом. Та доля сама закинула нас на інший шлях😁 ⠀ Щорічно в океан потрапляє понад 8 млн.тон пластику, який змінює склад води, шкодить екосистемі, тваринам… Але якщо бодай кілька великих брендів пошили би колекції з переробленого океанічного сміття – це дало би змогу очистити океан за кілька років😍 Ця тканина така ж, як і звичні нам) Є цупка костюмна, є блузочна, є щось на зразок замшу тощо. Тепер щоразу, коли одягатиму таку річ, десь в океані радітиме один дельфінчик☺️ ⠀ А ще у нашій паперовій бірці заховані зернятка, які проростають, якщо посадити у землю🌱 ⠀ Не буду розкривати всі карти, щоб трішки потримати інтригу. Але ми шаленіємо від того, що робимо. І знаємо, що це на користь природі. ⠀ Чому всюди пишу МИ? Бо створюємо все удвох з партнеркою @sofi_shina 💪🏻 Сама би я точно не справилась. Вона профі у швейній справі, маркетингу, відповідає за технічну частину, прорахунки, цех, тканини. Починати завжди страшно. Але коли така ідея, то впевнена, що підтримка знайдеться🤎 ⠀ Вже не терпиться показати вам перші речі😍 Та нам, як і всім іншим, карантин розбив усі плани, тож з березня переносимо запуск та презентацію на червень-липень. І вірю, що все вийде☺️🌱 ⠀ Як вам концепція?

Публикация от Наталі Литвин (@natalilytvyn)

Нагадаємо, раніше W-Fair писав, чому світові дизайнери приховують закупівлю товару з Китаю.

Автор: Тетяна Белевська

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *