Українка з Херсону здобула головну перемогу конкурсу Ms.World International 2023

Нещодавно у Маямі відбувся легендарний конкурс краси Місіс Світу 2023. Участь прийняли майже 100 конкурсанток з різних країн світу.  Перемогу та головну корону Mrs. World International 2023 здобула 36-тирічна українка Ірина Безсмертна з Херсону.  «Місіс Світу — це мабуть, моя дитяча нереальна мрія! Але зараз вона стала реальністю. Я щаслива, що змогла доказати на світовому […]

0

Нещодавно у Маямі відбувся легендарний конкурс краси Місіс Світу 2023. Участь прийняли майже 100 конкурсанток з різних країн світу. 

Перемогу та головну корону Mrs. World International 2023 здобула 36-тирічна українка Ірина Безсмертна з Херсону. 

«Місіс Світу — це мабуть, моя дитяча нереальна мрія! Але зараз вона стала реальністю. Я щаслива, що змогла доказати на світовому рівні, які ж ми гарні та талановиті – українські дівчата! Це у нас в крові! Зараз я розумію, що найкращою частиною конкурса був мій шлях підготовки. Це було дуже важко та виснажуюче, але ці приємні моменти життя запам’ятаються надовго.  Зараз всі в очікуванні грандіозного святкування і ми обовʼязково це зробимо! В мене дуже велика підтримка у Маямі серед української діаспори і навіть американців, — коментує Ірина. 

Місіс Світу 2023 вважає, що «щастя не у кінцевій цілі, а у шляху її досягнення». Тому Ірина не планує зупинятися на досягнутому та зосереджена на подальшому саморозвитку та допомозі українцям. 

«Я планую брати від життя усе хороше, що буде приходити. Зараз в мене багато різноманітних дуже цікавих пропозицій. Наприклад, до мене вже звернулося декілька благодійних американських організацій, які допомагають Україні. Вони запропонували мені долучитися до їх команди і стати їх амбасадором. Разом ми зможемо зробити так багато добрих справ! В мене вже є ідеї, які я планую втілити у життя! Про це поділюся згодом!» – ділиться дівчина. 

Із життя Ірини Безсмертної відомо, що вона родом з Херсону, народилася у багатодітній родині, у який виховувалися 5 дітей. Після розлучення у молодому віці залишилася сама із малою дитиною, без грошей та роботи, будучи ще студенткою університету. Пройшла шлях з нуля до  власних бізнесів, створила робочі місця у рідному місті. Згодом, Ірина познайомилася зі своїм чоловіком американцем, переїхала до США та продовжувала діяльність у Херсоні до його окупації. Перебуваючи у Америці, під час своїх інтервʼю для західних телеканалів, дівчина активно освітлює війну в Україні. 

«Я поїхала з України 4 роки тому. Там в мене залишилася уся моя родина — батьки, брати із сестрами та їхні родини. Ми були у щоці, коли дізналися про напад Росії на Україну. Перші кілька тижнів я спала через день і то усього кілька годин. Через різницю у часі с США (7 годин), у Маямі наступала ніч, коли в Україну приходив ранок. Починаєш обдзвонювати рідних та друзів, чи все із ними добре, моніториш останні новини, намагаєшся допомогти морально, інформаційно і матеріально. Було зовсім не до сну. А найпротяжніше дня виходили на місцеві мітинги у підтримку України, намагалися зібрати якнайбільше людей і привернути увагу американців та американського уряду до нашої біди. У перші місяці від початку війни у нас вдома в Маямі жила подружня пара із Херсону, яка опинилася у США і не змогла повернутися додому на початку вторгнення агресора», – розповідає Mrs. World International 2023. 

Зі слів Ірини у Херсоні в неї були активні бізнеси, де працював великий колектив:

«З першим днем війни ми були змушені закрити наш офіс та магазин. Я роздала всі гроші, які були в нас у наявності, своїм працівникам, щоб в них була можливість виїхати. Я втратила свої бізнеси, ми не працюємо і по сьогодні«.

Минутного року Ірина Безсмертна перемогла у конкурсі Місіс Америка, а вже у 2023 – здобула головну перемогу Mrs. World International 2023.

Нагадаємо, раніше W-Fair писав, що зірка британського шоу «Острів Кохання» Кеді Макдермотт вдягла сукню українського бренду

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *