В Києві відбулася презентація тревел-серіалу «Велике коло»

У середу, 28 жовтня, у столичному кінотеатрі «Оскар» відбулася офіційна презентація проєкту виробництва кінокомпанії Prime Story Pictures – тревел-серіалу «Велике коло», що розповідає про навколосвітню подорож відомого українського мандрівника Артемія Суріна. Гостями та першими поціновувачами серіалу стали: Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, ведучий ТСН Святослав Гринчук, шоумен та телеведучий Володимир Остапчук, Коля […]

0

У середу, 28 жовтня, у столичному кінотеатрі «Оскар» відбулася офіційна презентація проєкту виробництва кінокомпанії Prime Story Pictures – тревел-серіалу «Велике коло», що розповідає про навколосвітню подорож відомого українського мандрівника Артемія Суріна.

Гостями та першими поціновувачами серіалу стали: Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, ведучий ТСН Святослав Гринчук, шоумен та телеведучий Володимир Остапчук, Коля Серга, Олександра Кучеренко, та ін. Вони побачили серію про подорож Суріна до Антарктиди.

Артемій Сурін став першим українцем, який здійснив навколосвітню подорож за канонами Британського Королівського географічного товариства, що передбачає 100 000 кілометрів безперервного шляху без авіаперельотів, пересуваючись лише наземним і водним транспортом.

Мандрівник відвідав всі шість континентів Землі, перетнув двічі екватор, а також усі меридіани, часові пояси, три океани й понад 40 країн за 280 днів. Після навколосвітньої подорожі рада книги рекордів України обрала його бренд-амбасадором України у світі, а сама подорож встановила 4 національних та 2 світових рекорди.

Серіал «Велике коло» доступний користувачам передплат MEGOGO «ТБ і Кіно: Оптимальна» та «ТБ і Кіно: Максимальна». Нові серії з’являтимуться щотижня, загалом серіал матиме 8 епізодів.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

«Велике коло» виробництва Prime Story Pictures, який екслюзивно вийде на MEGOGO 28 жовтня. Це пригодницький серіал про навколосвітню подорож за 280 днів, українського мандрівника — Артемія Суріна, Артемій відвідав всі шість континентів Землі, перетнув всі меридіани, всі часові пояси, три океани, більше 40 країн, і все це — без жодного авіаперельоту. Кожен пройдений континент — окрема історія в серіалі. Це не тільки історії про красиві місця, але й про те чим живуть, та про що мріють люди усіх рас, на усіх континентах планети. Серіал базується на абсолютно реальній історії, та насичений пригодами і подоланнями. Головний герой навіть був засуджений в Ірані до смертної кари за звинуваченням у шпіонажі, але йому все ж вдалося врятуватися. Після повернення Артемія, рада Книги рекордів України обрала його бренд-амбасадором України в світі, а сама подорож встановила 4 національних та 2 світових рекорди Гінесу. За мотивами подорожі Артемій також випустив книгу «280 днів навколо світу». Подвійна презентація серіалу та книги відбулася 28 жовтня, у кінотеатрі «Оскар», Гулівер.

Публикация от Alesya Didenko (@d_alesyalesya)

Крім того, нещодавно за мотивами подорожі Артемія Суріна вийшла книга «280 днів навколо світу», видавництва BookChef. За три тижні продажу книга стала бестселером і отримала багато схвальних відгуків. Продовження очікується на початку грудня.

Нагадамо, раніше W-Fair писав про 5 речей, про які треба знати перед мандрівкою на Еверест.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *