Вероніка Островська представлятиме Україну на World Next Top Model 2022

Українська модель Вероніка Островська поїде цього року на фінал Всесвітнього конкурсу World Next Top Model 2022.  Цього року організаційний  комітет конкурсу WNTM обрав три учасниці від України, які  будуть представляти країну  у фіналі світового шоу у Бейруті (Ливан).  «Коли, 24 лютого, я прокинулась від свисту ракет -– думала, що помру і ніяк не уявляла, що […]

Українська модель Вероніка Островська поїде цього року на фінал Всесвітнього конкурсу World Next Top Model 2022. 

Цього року організаційний  комітет конкурсу WNTM обрав три учасниці від України, які  будуть представляти країну  у фіналі світового шоу у Бейруті (Ливан). 

«Коли, 24 лютого, я прокинулась від свисту ракет -– думала, що помру і ніяк не уявляла, що за три місяці буду знову на подіумі. Та не просто, а представляти краіну!» – комментує Вероніка. 

Вероніка Островська — українська професійна модель, не раз з’являлась на сторінках Vogue, L’officiel та Harpers Bazar.

Також дівчина постійна учасниця показів на «Тижнях моди». До втручання росіі в Україну та початку війни була ведучою на телеканалі Fashiontv UA, викладала дефіле в дитячій та дорослій модельних школах.

«Пропозицію приймати участь у конкурсі отримала несподівано. І часу на підготовку майже не було. Є цілий список вимог, що потрібно взяти із собою в поїздку. Це не просто, коли ти готуєшся до конкурсу в чужій країні. Проте, цей квест дрібниця порівняно з тим, з чим зараз стикається кожен українець», – ділиться емоціями Вероніка Островська.

Нагадаємо, раніше W-Fair писав, чому дизайнери приховують закупку товарів з Китаю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *