BEAUTY DOSE з Настею Рибчинською: чому Олена Зеленська та світові зірки обирають GASANOVA

Ведуча та авторка нового YouTube-каналу BEAUTY DOSE Настя Рибчинська взяла перше велике інтервʼю в української дизайнеркаи власного бренду GASANOVA Ельвіри Гасанової. Дизайнерка відверто розповіла про особисте, поділилась, як починала свій творчий шлях, про життя в Донецьку, а тепер в Бучі. І звісно, все про бренд GASANOVA, костюми якого на важливі події одягає Олена Зеленська, та […]

0

Ведуча та авторка нового YouTube-каналу BEAUTY DOSE Настя Рибчинська взяла перше велике інтервʼю в української дизайнеркаи власного бренду GASANOVA Ельвіри Гасанової.

Дизайнерка відверто розповіла про особисте, поділилась, як починала свій творчий шлях, про життя в Донецьку, а тепер в Бучі. І звісно, все про бренд GASANOVA, костюми якого на важливі події одягає Олена Зеленська, та кристальні сукні, в яких на червоних доріжках прогулюються голлівудські зірки.

Настя Рибчинська: Я знаю, що ви єдиний бренд і Україні, такого рівня, що шиє розмірну сітку від ХS до 3ХL – це дуже важливо і дуже цінно, адже дівчата з пишнішими формами також хочуть виглядати стильно та яскрано і носити бренд “GASANOVA”. Як прийшла вам взагалі ідея такої великої розмірної сітки?

Ельвіра Гасанова: Розмірна сітка – це наша повага до наших клієнтів, різного розміру, різного віку, тому, що в нас є клієнтки… найстраша 75-77 років. І це все жіночки, на яких дивишся і думаєш: Боже, а я там вчора вирішила, що голову можна не мити… А вони приходять просто з таким макіяжем, з прикрасами, з усім, що ми просто дивимось і думаємо, що ось це так потрібно любити себе! Я теж ніколи не була ХS, тому я розумію все про те, як мають сідати речі. Це не про те, що має бути якийсь супер “овер” в якому ти якась бочка, не знаєш, що робити, чому воно таке велике і як в цьому взагалі відчувати себе нормально. Тому ми про те, що кожна красива! В будь-якому віці! В будь-якому розмірі! Взагалі, будь-яка!

Настя: Олена Зеленська дуже часто, на важливі події, обирає речі саме твого бренду. Тобі вдалося попрацювати з Першою Леді, з її неймовірною командою. Розкажи, якою була ваша співпраця? 

Ельвіра: Я сподіваюся, що вона буде продовжуватися (сміється), ми не завершуємо. Дуже класна, дуже приємна, надзвичайно глибока людина і дійсно, все, що ми бачимо, як показують нашого і Президента і Першу Леді, вони такі і є насправді. Це дуже сильна духом і потужна людина, яка дійсно надихає і коли ти розумієш, що ти можеш доторкнутися, до роботи з нею, то взагалі, потім, немає ніяких обмежень. Хочеться зробити якнайкраще, якнайбільше костюмів, аби Олена Володимирівна була найгарніша. Дуже крута команда, дуже! Всі супер-професіонали. І мені подобається, що вони також в нас побачили наші найсильніші сторони, найсильніші риси, обирають костюми з наших колекцій. Вони розуміють, що ми можемо зробити і за декілька годин і за одну ніч. Ми дуже пишаємося тим, що можемо працювати з цією командою.  

Настя: Як зараз живе бренд GASANOVA, під час війни?  

Ельвіра: Складно, коли ти все не контролюєш – це речення, яке відображає моє ставлення до всього. І тому в нас багато виробництв на аутсорсі, які нам допомагають, але власне виробництво це, все рівно, більш правильна стратегія. Зараз ми вийшли на ті продажі, які були до того. Але зараз ми трішки змінили формат роботи – продаємо франшизи. До початку повномасштабного вторгнення ми писали франшизи, багато всього робили і якось вона дуже повільно просувалася. І з початком повномасштабного ми відкрили першу, другу, третю і от в вересні, здається, в Ужгороді будемо відкриватись. Тобто – розвиваємось, але за іншим напрямком. 

Також Ельвіра Гасанова розповіла, як ЗМІ перекрутили інформацію, про її дім у Бучі, в який влучила ракета. Ексклюзивно поділилася історією знайомства з чоловіком та особистим, про виховання донечки. Пояснила, чому є суворим керівником на роботі. Про франшизи “GASANOVA” та спільний, з чоловіком, бренд “DAMIRLI”. Деталі можете побачити в новому випуску BEAUTY DOSE з Настею Рибчинською:

Ельвіра Гасанова – українська модельєрка, бізнес-леді, а з 2013 року головна дизайнерка власного бренду GASANOVA. Також, з чоловіком заснувала бренд Damirli.

Нагадаємо, раніше W-Fair писав про топ-5 аксесуарів для літа 2023.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *