Топ-5 аксесуарів для літа 2023

Що ж додає акцентності та цілісності образу влітку, коли зникає багатошаровість й можливість поєднувати максимум різних фактур, як, наприклад, восени та взимку? Безумовно, — аксесуари.

Цього сезону світові подіуми та стрітстайли були буквально всипані найрізноманітнішими прикрасами й додатками. 

Тож, пропонуємо не відставати й виокремити топ-5 аксесуарів від стилістки та баєра Тетяни Тихої, з якими ваші – навіть найбуденніші образи – заграють по-новому.

 1. Фактурні квіти. Один з найпомітніших трендів сезону літо 2023. Мало не кожен український й світовий бренд доповнив свої колекції цим аксесуаром в різних інтерпретаціях. Носимо такі квітки як чокер, як прикрасу для волосся, пасок на штанах чи джинсах або зав‘язуємо на руці.

 2. Тоненькі шарфики. Так, цей тренд знову повертається на подіуми й вривається в наше життя. В різних кольорах, з бахромою, бісером чи металевим відблиском. До речі, цей аксесуар візуально видовжить ваш силует й додасть вам кілька сантиметрів зросту. 

 3. Комірці. Подивіться, як одразу актуально виглядає навіть простий мінамалістичний аутфіт за формулою: футболка+джинси, якщо додати до нього таку деталь. Носимо поверх футболок, сорочок чи навіть суконь. 

 4. Серця. Цей елемент – в прикрасах, сумках, принтах та на одязі стає дедалі популярнішим. Радимо придивитися до чокерів із підвіскою у вигляді серця чи сережок. Така, бодай одна, акцентна деталь зробить ваш образ іще ефектнішим.

 5. Плетена сумка – різних форм, розмірів та кольору. Стрімко увірвалась в наші образи. До того ж, не лише «пляжні». Цього сезону носимо такі сумки із джинсами, піжамними костюмами, лляними сорочками. Виглядає дуже свіжо, актуально й зручно.

Нагадаємо, раніше W-Fair писав про квіти – найпопулярніший принт весни 2023.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *