Співачка Marietta: про активний відпочинок та безпечні подорожі на авто

Після послаблення карантину і можливості знову подорожувати за кордон, одні купують квитки на найближчі чартери, інші — вважають за краще поки не ризикувати і вибрати відпочинок в межах країни. З турботою про читачів, W-Fair спільно з українськими блогерами та зірками підготували спецпроект про безпечні подорожі під час карантину. Однією з героїнь нашого проекту стала співачка […]

Після послаблення карантину і можливості знову подорожувати за кордон, одні купують квитки на найближчі чартери, інші — вважають за краще поки не ризикувати і вибрати відпочинок в межах країни.

З турботою про читачів, W-Fair спільно з українськими блогерами та зірками підготували спецпроект про безпечні подорожі під час карантину.

Однією з героїнь нашого проекту стала співачка Marietta, яка розповіла нам, що любить активний відпочинок, далекі країни, знайомство з новими культурами та віддає перевагу безпечним подорожам на авто.

Що для вас відпочинок?

Для мене відпочинок — коли можно дійсно морально відпочити від усього, перестати думати про роботу, різні проблеми, а просто насолоджуватись моментом і кайфувати від природи, навколишнього світу, комунікацій. Добре розслаблятися вдається, коли ми з чоловіком подорожуємо в далекі країни, проводимо багато часу серед нових культур, знайомимося з місцевим населенням та різними традиціями.

Якому виду відпочинку віддаєте перевагу?

Я люблю активний відпочинок. Часто сама планую всі розваги, підбираю місця, які ми хочемо відвідати, — розробляю певний тур. Не люблю просто проводити час лежачи на пляжі, а ось покататися на яхті, щось подивитися на острові, або поїхати на дайвінг поплавати — це моє. 

Розкажіть про свою подорож, яка найбільш запам’яталась.

Я зі своїм чоловіком дуже люблю Азію. На медовий місяць ми були  в Сінгапурі, та на Балі. Дуже класно провели час! Хочемо продовжити надалі відкривати для себе цю частину планети. На Балі ми займалися дайвінгом, ниряли під воду на глибину 13 метрів і плавали разом з великою мантою (скат) десь мабуть метрів 3 в довжину і ширину. Є таке місце як Manta point, куди припливають такі здоровенні манти. Вони безпечні для людей, і лише в двох місцях на планеті їх можна так близько побачити до островів, — на Балі і Мальдівах. В минулому грудні їздили в Тайланд. Там дійсно кайфанули від втечі на декілька днів в Національний парк Као Сок, де жили і ночували в джунглях, слухали як кричать різні мавпочки, купалися разом зі слонами. Це були неймовірні емоції!

Як думаєте, яким чином найбезпечніше подорожувати в реаліях сьогодення?

Я вважаю, що зараз найбезпечніше подорожувати на своєму авто, тому що ти точно знаєш, хто з тобою їде, з ким ти комунікуєш. І навіть коли Європа відкриє кордони для українців, мені здається подорож на машині буде найактуальніша за будь-який вид транспорту. Так ти контролюєш всі процеси. І це насамперед зручніше, особливо коли ти сам плануєш свій маршрут і хочеш відвідати не одне, а декілька нових місць. Дивишся на мапу, куди веде дорога і куди можно по ній заїхати, і додаєш до листу бажань якомога більше зупинок з цікавими пам’ятками для незвичного відпочинку.

З огляду на ситуацію з коронавірусом, де будете відпочивати цього літа?

В цьому році  ми вирішили літо присвятити подорожам по Україні. В нас теж є багато цікавих незнаних, та навіть досить популярних для людей місць, які можна відвідати. Наприклад, після пом’якшення карантину ми з чоловіком їздили на природу у сусідні області, —  покаталися по різним каньонам, кар’єрам. Наша країна багата місцями, історичними пам’ятками, які нагадують різні європейські країни. Найближчим часом поїдемо у подорож в Запоріжжя до друзів, на море в Кирилівку. І ще дуже хочеться у гори!

Чи ризикнете полетіти за кордон або вважаєте, що зараз безпечніше не їхати з країни?

Є країни які відкрили для України свої кордони, але я переживаю за те, що може початися друга хвиля коронавірусу і потім буде дуже проблематично повернутися назад додому. У нас є прекрасні приклади наших друзів, які застрягли в Азії на 6 місяців, бо не змогли повернутися додому.

Які українські місця відпочинку любите і чому?

Я дуже люблю Карпати. В гори любимо виїжджати і влітку, і взимку всією родиною на машині. Інколи навіть беремо наших песиків Джоі і Лулу з собою. Там дуже цікаво, особливо взимку, тому що можна поєднати подорож разом з катанням на лижах або сноуборді. Їздимо також до друзiв в Одессу. Знаємо дуже багато цікавих місць під Одесою, які не дуже популярні у туристів, але є на що подивитися, де поплавати в чистому красивому морі.

Які країни мрієте відвідати?

Карантин нам зірвав подорож у Нідерланди, тому ми хочемо, коли буде можливість, долетіти до Амстердаму, відчути атмосферу цього міста. В Європі багато країн, які ми ще для себе не відкривали разом з друзями і сім’єю, тому наступними будуть Данія, Швеція, Швейцарія. Також плануємо продовжити подорожувати по Азії, — з’їздити у В’єтнам, в Малайзію.

Нагадаємо, раніше ми писали про кращі авто для жінок, які нам порадила власниця автомобільної компанії Columb Trade Ксенія Якимів. Також вона розповіла, як їх недорого купити в США.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *