FASHION DOSE project — про ідею створення, страхи, факапи, успіх та гроші

FASHION DOSE project — це спільнота про моду, мета якої надихати, розважати та інформувати. У проєкту є 3 основні напрямки: FD Magazine (онлайн глянець), FD Events (онлайн та офлайн івенти), а також Fashion Dose Edu (освітній). Проєкт популяризує український фешн та допомагає знайти власний стиль.

Засновницями проєкту FASHION DOSE project є Анастасія Рибчинська та Божена Михасяк.

Також у проєкту є YouTube-канал. В новому випуску дівчата розкажуть як прийшла ідея створення FASHION DOSE, про їхні страхи, труднощі, факапи і суперечки. Про кожен бранч та про амбітні плани на майбутнє. Про те, як збирали команду, хто їх підтримував. Та чи правда, що зарплату у FASHION DOSE видають сумками BALENCIAGA? 

Як зародилася ідея створити FASHION DOSE project?

Божена: Ідея створення FASHION DOSE виникла у нас під час пандемії COVID-19. Ми з Настею робили прямі ефіри в інстаграмі, тому що було сумно, не було чим зайнятись. І ми почали говорити про моду, про фешн, різні дівочі теми – дівчатам, нашим підписницям, це зайшло. Та одного разу хтось написав: “Дівчата, зробіть бранч!”. Спочатку всі наші онлайн-ефіри називалися по-іншому, була якась банальна назва “Girls talks”. І вже потім з’явилася назва FASHION DOSE project. 

Як ви придумали цю назву FASHION DOSE project?

Настя: Це був день, коли ми сиділи над великим аркушем паперу і писали різні назви. І тут я згадала історію, що колись, як була в Будапешті на прогулянці, то побачила дуже класне кафе, яке називалося “espresso dose”. Я зрозуміла, що ось цю “dose” потрібно використати. Я роками мала цю назву в голові і в потрібний момент я її згадала! Наше кредо: “Ти захочеш отримати наступну дозу!” 

Як все відбувається? Розкажіть про структуру ваших бранчів.

Настя: В нас є офіційна частина, де ми розповідаємо про типи фігур, про стиль, про моду. Також на травневому бранчі ми додали цікавий блок про тренди в макіяжі – це була наша новинка. Далі невеличка пауза на каву та солодощі від наших партнерів і продовження лекції. 

Божена: На кожному нашому бранчі ми розігруємо класні та стильні подарунки для дівчат, наших відвідувачок. Ці розіграші завжди рандомні і на 100% чесні. Це так приємно бачити задоволені обличчя дівчат, які не лише гарно провели час, а й поїдуть додому із класними подарунками. Ми любимо дарувати класні емоції та нові знання про фешн. 

Хто за що відповідає у вашому проєкті та як ділите обов’зки?

Настя: В нашому дуеті Божена займається креативним напрямком, розробкою ідей, оформленням, наповненням. Ще Божена веде всі наші фінансові справи, як керівниця операційного відділу і слідкує за новинками в фешн світі.

Божена: Настя відповідає за піар та комунцікації. Займається розвитком та просуванням проєкту. Ще Настя розвиває свій особистий бренд як інфлюенсерка, в неї є багато зв’язків та контактів. І це, направду, дуже допомагає в розвитку нашого проєкту. 

Скільки бранчів FASHION DOSE project вже було та коли і де планується наступний?

Настя: Загалом у нас вже було 4 бранчі. Перед кожним бранчем ми збираємося разом та придумаємо якусь фішку. Ось, до прикладу на травневому бранчі наша фішка в декорі – це конвалія. І кожній відвідувачці нашого бранчу ми подарували букетик конвалій. 

Також фішка, яка стала подарунком для кожної нашої фенш-фанатки – коралі, як в “loewe”

Божена: Наступний бранч ми плануємо організовувати у серпні. І скажу вам, по секрету, плануємо надалі зустрічатись на наших фенш заходах не лише у Львові, а й у різних містах України та Європи. 

Нагадаємо, раніше W-Fair писав про BEAUTY DOSE з Настею Рибчинською: чому Олена Зеленська та світові зірки обирають GASANOVA.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *