Незалежні від стереотипів: 7 пам’яток WOWBODY про харчування, тренування й турботу про себе

До 30-річчя Незалежності України WOWBODY запустили проєкт “Незалежні від стереотипів” з 7-ма пам’ятками для завантажування — про харчування, тренування, сон, воду й турботу про себе. Ціль проєкту — популяризувати здоровий і щасливий спосіб життя й зруйнувати міфи в цій сфері.

WOWBODY — онлайн-програма тренувань, харчування й мотивації, створена професійними тренерами й майстрами спорту Анітою Луценко і Юлією Богдан. Із 2012 року програма допомогла полюбити активність, позбавитися зайвої ваги й зайвих настанов у голові, змінити звички та спосіб життя десятків тисяч людей у всьому світі.

WOWBODY — про турботу про себе, без дієт, заборон і виснажливих тренувань. Ми проти стереотипів, які склалися навколо здорового способу життя.

Аніта Луценко: «Не можна їсти макарони, картоплю і хліб. Здорове харчування — це дорого. Заборони собі солодощі. Пий щонайменше 2 літри води… Таких міфів десятки, і в них вірять. Я теж колись думала: треба менше їсти, щоб було гарне тіло».

Юлія Богдан: «Є стереотип: щоб схуднути, сиди на низькокалорійній дієті. Часто чую: я їм 800, 900, 1000 калорій на день. Але така дієта сповільнює обмін речовин, знижує імунітет, з’являється апатія, втома і проблеми зі здоров’ям».

А що насправді? Для того щоб худнути, потрібно їсти. Здорове харчування — смачно і доступно. Звичайна зарядка творить чудеса. Для тренувань не обов’язково ходити в зал, можна присвячувати цьому всього 20-30 хвилин на день вдома або в поїздці. Про це важливо говорити і знати.

У межах активності «Незалежні від стереотипів» зібрали в цій статті  основні міфи, розвінчали їх і доповнили 7-ма корисними пам’ятками, які допоможуть:

  • самостійно скласти смачне збалансоване меню;
  • купити для нього все необхідне в супермаркеті;
  • почати ранок з ідеальної зарядки для спини й постави — сурії;
  • виконати тренування і зняти втому всередині дня;
  • закінчити вечір розслаблювальною йогою;
  • пити достатню кількість води;
  • доглядати за собою.

Кожну пам’ятку можна завантажити, роздрукувати, повісити на видне місце й користуватися на здоров’я. Впевнені, ця інформація буде корисною для багатьох. І будемо вдячні за розміщення анонса проекту на вашому ресурсі.

Будьмо незалежними від стереотипів!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *