«Повний портфель»: прийми участь у благодійній акції заради дитячих мрій

До Дня знать команда благодійного фонду «Благомай» запустила акцію заради допомоги дітям з дитячих будинків та інтернатних закладів. Кожний охочий може долучитися до програми «Повний портфель» та допомогти дітям підготуватися до школи. 

В рамках програми планується закупівля рюкзаків, шкільного інвентарю, форми для дівчаток та хлопчиків, а також туфлів, сандалей та кросівок для дівчаток і хлопчиків, спортивної форми та спортивних сумок.

Мета ініціативи — зібрати повні портфелі для дітей та всього необхідного, щоб створити дійсно чудовий початок навчального року. Ви можете внести свій внесок в освіту дітей, які залишилися без батьківського піклування.

Як можна приєднатися до допомоги?

— стати учасником волонтерської поїздки;

— встановити благодійний бокс в офісному приміщенні;

— надати грошову підтримку;

— купити і подарувати частину потрібних речей або канцелярського приладдя;

— організувати спільну акцію і т.д.

Збір коштів триває з 1 серпня по 30 вересня 2021 року. Щоб приєднатися до ініціативи, перейдіть за посиланням.

Допомога буде надана дітям із 84 дитячих будинків з усіх областей України. Список будинків підопічних Фонду на сайті за посиланням.

Завдяки вашій допомозі сотні дітей підуть до школи щасливими. Більш того, подібні програми дарують дітям, які проживають у дитячих будинках, розуміння того, що вони потрібні, і про них пам’ятають, і це дуже допомагає формувати відкрите і доброзичливе ставлення до світу і до людей.

Нагадаємо, раніше W-Fair писав про всеукраїнське змагання #SafetyChallenge.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *