Позбавтеся ілюзій у стосунках та отримайте приємні сюрпризи від Yakaboo

Національна книжкова платформа Yakaboo долучилася до підтримки безоплатного освітнього курсу «Про стосунки без ілюзій», та підготувала приємні сюрпризи для охочих покращити свої відносини! 

Курс має за мету допомогти українцям та українкам розібратися у власних почуттях, відрефлексувати взаємні помилки та позбутися ілюзій щодо того, якими насправді мають бути стосунки між люблячими й відповідальними людьми.

Протягом курсу ви зможете:

  • Дізнатися, що таке здорові стосунки, і оцінити, наскільки ваші стосунки є такими.
  • Покращити спілкування з партнером або партнеркою і навчитися конструктивно вирішувати конфлікти у парі.
  • Знайти поради як розвивати і підтримувати здорові стосунки.
  • Зрозуміти, які відносини є токсичними, що таке пасивно-агресивна та аб’юзивна поведінка. Оцінити, наскільки вона вам притаманна.
  • Зрозуміти, як виникає криза у стосунках, і що з цим робити.

Курс складається з 3 обов’язкових модулів і фінального тестування. А також містить факультативні теми для розширення ваших знань про психологію стосунків. Його повне проходження займає приблизно 2 години, протягом яких ви не лише прочитаєте інформацію, а й отримаєте чимало корисних інструментів для покращення відносин, виконаєте цікаві вправи та знайдете відповіді на важливі питання.

Ми рекомендуємо пройти курс навіть тим, хто не перебуває у стосунках або навіть не планує їх розпочинати. Адже фахівці(-чині) розробили курс таким чином, щоб отримана впродовж нього інформація була корисна і у повсякденному спілкуванні.

А щоб заохотити ще більше, маємо привабливу пропозицію! Перші 400 людей, які пройдуть курс «Про стосунки без ілюзій» і складуть фінальне тестування, отримають промокод на подарунковий сертифікат у розмірі 200 грн на книжкову покупку на сайті Yakaboo (https://www.yakaboo.ua)

Курс розроблений UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, у партнерстві з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за підтримки уряду Швеції. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *