Арт-терапія та дослідження себе: у Києві пройде фотовиставка «Проекції»

З 3 по 29 червня у Національному музеї імені Тараса Шевченка пройде фотовиставка Марини Рудевич «Проєкції». Цей проект створювався як арт-терапія і присвячений дослідженню себе, звернення до власного досвіду переживань, емоцій і переосмислення своїх станів. За словами авторки, неможливо пізнати себе як особистість, перебуваючи в ізоляції. І тільки взаємодія з іншими людьми допомагає нам краще […]

0

З 3 по 29 червня у Національному музеї імені Тараса Шевченка пройде фотовиставка Марини Рудевич «Проєкції».

Цей проект створювався як арт-терапія і присвячений дослідженню себе, звернення до власного досвіду переживань, емоцій і переосмислення своїх станів.

За словами авторки, неможливо пізнати себе як особистість, перебуваючи в ізоляції. І тільки взаємодія з іншими людьми допомагає нам краще пізнати хто ми є насправді.

Не замислюючись, ми переносимо свої суб’єктивні враження на об’єкти навколо нас. Несвідомі реакції та асоціації вже побаченого і перенесеного на об’єкт, це і є проекції.

«Ідея – висловити безперервність і послідовність змін, які відбуваються з его людини. Показати як можуть руйнуватися і трансформуватися образи людей в нашій голові, їх переродження, шляхом відсікання зайвого і постійних незворотних змін, для народження чогось нового. У своїх роботах я хочу зробити акцент на глибині, складності і багаторівневості цих образів-проекцій, заснованих на парадоксах, метаморфозах та асоціаціях», – каже Марія Рудевич.

Нагадаємо, раніше W-Fair писав, що у Києві відбудеться гаражний розпродаж від книгарні Nebo.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *