У Києві відбудеться гаражний розпродаж від книгарні Nebo

Вже 29 травня у Києві буде проведено гаражний розпродаж разом із мистецькою книгарнею Nebo! Нарешті у киян та гостей міста буде можливість зустрітись офлайн. Присутні зможуть придбати книжки зі знижкою до -50%! Ви зможете знайти дитячі й дорослі книжки, а також видання про мистецтво з мінімальним пошкодженням, наявністю цінників із книгарень, залишки тиражу тощо. На […]

1

Вже 29 травня у Києві буде проведено гаражний розпродаж разом із мистецькою книгарнею Nebo! Нарешті у киян та гостей міста буде можливість зустрітись офлайн. Присутні зможуть придбати книжки зі знижкою до -50%!

Ви зможете знайти дитячі й дорослі книжки, а також видання про мистецтво з мінімальним пошкодженням, наявністю цінників із книгарень, залишки тиражу тощо. На розпродажі будуть книжки видавництва та асортимент мистецької книгарні Небо.⠀

Гаражний розпродаж відбудеться на вулиці. Організатори намагатимуться зробити ваш візит максимально комфортним і безпечним — маски, рукавички та санітайзер. А ще будуть смаколики, прохолодний лимонад та кава!

Гаражний розпродаж пройде у суботу, 29-го травня з 11:00 до 20:00 години за адресою Чигоріна 59 (Мистецька книгарня Nebo).

Нагадаємо, раніше Мінцифра з українськими зірками підтримали онлайн-проєкт “Слухай” для студентів.

One Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *