Під час війни точно виживуть швачки і пекарі: українка Діана Муза представила колекцію в рамках парижського Тижня моди

Вечір українських дизайнерів в рамках Тижня моди у Парижі, який проходив з 25 вересня по 3 жовтня, закривав молодий бренд DMD, назва якого розшифровується як «Духовний Світ Дизайну». Показ викликав фурор у глядачів завдяки яскравим та незвичним вбранням.  Блискуча тканина, пір’я зі шкіри ручної роботи та цікавий крій – образи настільки багатогранні, що хочеться розглядати […]

0

Вечір українських дизайнерів в рамках Тижня моди у Парижі, який проходив з 25 вересня по 3 жовтня, закривав молодий бренд DMD, назва якого розшифровується як «Духовний Світ Дизайну». Показ викликав фурор у глядачів завдяки яскравим та незвичним вбранням. 

Блискуча тканина, пір’я зі шкіри ручної роботи та цікавий крій – образи настільки багатогранні, що хочеться розглядати їх не відводячи погляд. 

Одяг, як мистецтво, створює дизайнерка Діана Муза з 2020 року. Дівчина народилася в сім’ї скульпторів та реставраторів у Києві. В 16-річному віці працювала художником-іконописцем у Києво-Печерській лаврі, писала ікони Святих. Саме тому колекції, які створює Діана наділені глубоким змістом. 

«На подіумі ми представили 32 моделі. Одяг був розроблений та пошитий командою бренду на моєму приватному виробництві DMD. Тканини я підбирала самостійно і розшивала все також сама», – коментує дизайнер Діана Муза. 

Колекція виготовлена в пастельних відтінках. Ми бачимо білий, рожевий та золотистий. Це саме ті кольори, які використовуються під час створення церковних образів. Ними зображують Янголів та Вищий світ. Таким чином дизайнер передає своє відчуття блаженства.

Фінальна сукня представлена в жовто-блакитних кольорах. Дівчина з крилами Янгола уособлювала Україну. 

Підтримала перший показ дизайнерки в Парижі відома українська топ-модель Вероніка Островська. Модель вийшла на подіум в бронзовій сукні з білими елементами. Дизайн сукні був створений за прототипом Ісіди – богині родючості та лікувальної магії. 

Показ був дуже хвилюючим та емоційним для Діани Музи. Дівчина цінує своїх предків та завдячує роду за всі таланти, що має. 

«Моє коріння – моя сила. Я вдячна бабусі Ганні за те, що розгледіла мій дар і відправила в училище на швачку, хоча я цього тоді не хотіла. Й досі пам’ятаю її слова: «Якщо буде війна, то точно виживуть швачки і пекарі». Вона знала про те, що говорить, адже пройшла Другу Світову війну і в ранньому віці втратила око», – ділиться откровеннями Діана. 

Бренд DMD створює розкішні вбрання високої якості та чарівні враження. А Діана Муза допомагає людям через різні духовні практики як провідник. Наприклад, звукові, дихальні, зцілюючі. Також дизайнерка надихає нас мріяти та здійснювати власні бажання. 

«Я новатор і можу втілити в реальність будь-яку фантазію людини або Штучного Інтелекту. Я люблю поєднувати ніжність, пристрасть та чаклунство. Адже магія – це назва, що описує невивчені і незрозумілі явища в людині. Хоча це фізика: розширення атома за допомогою сили думки. Спробуйте мріяти і досягати своїх цілей – це чудово!» – коментує Діана Муза.

Нагадаємо, раніше W-Fair писав про те як Вероніка Островська представляла Україну на World Next Top Model 2022.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *